top of page

Uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi!

SIA "LBRA"

SIA „LBRA” sniedz konsultācijas energoefektivitātes uzlabošanā!

 

Uzņēmums ir dibināts 2006. gadā. Tā straujāka attīstība sākās 2007. gadā, sniedzot konsultācijas ražošanas uzņēmumiem par CE marķējumu, paralēli aktīvi sadarbojoties ar biedrību „Latvijas Būvmateriālu Ražošanas Asociācija”, kā vienu no dibinātājiem.


Kopš 2010. gada uzņēmuma darbības sfēra tika paplašināta un sākās attīstība arī citās jomās, tādās kā ISO standartu prasību skaidrošana un konsultācijas, vadības sistēmu izveide (ISO 9001, ISO 14001), pieteikumu A, B, C atļauju piesārņojošai darbībai sagatavošanai.


Kopš 2013. gada sākuma uzņēmuma attīstības mērķis bija pakalpojumu klāsta paplašināšana ar gada pārskatu inspicēšanu koģenerācijas stacijām, un dokumentācijas sagatavošanu, atbilstoši LVS EN ISO/IEC 17020:2013 standarta prasībām iesniegšanai Latvijas Nacionālajā akreditācijas birojā (LATAK), kas arī tika veiksmīgi paveikts un iegūta attiecīgā akreditācija.


Savukārt 2015. gadā tika sasniegts SIA „LBRA” izvirzītais mērķis – inspicēšanas daļas akreditācijas sfēras paplašināšana – uzņēmumu energoauditu jomā. 2023. gadā veiksmīgi uzņēmums tika pārakreditēts uzņēmumu energoauditu veikšanā.

SIA “LBRA” ievēro neietekmējamības un privātuma politiku un darbojas pēc tās principiem. Neietekmējamības politika spēj nodrošināt SIA “LBRA” objektivitāti, pārredzamību un neatkarību visos SIA “LBRA”  sniegtajos pakalpojumos. Neietekmējamības politikas ievērošana SIA “LBRA”  darbībā apliecina, ka lēmumu pieņemšana tiek veikta neatkarīgi un godīgi, pakalpojumu saņēmējiem sniedzot pārliecību, ka SIA “LBRA” darbību pamatā ir godīgums.

Kopš 2019. gada janvāra SIA "LBRA" ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs.

Uzņēmuma rekvizīti;

SIA "LBRA"

Bāriņu iela 10, Rīga, LV-1002

Reģ.nr. 40003851932

Luminor Bankas konts: LV62RIKO0002013254747

Mūsu sadarbības partneri:

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook

Vakances

Šobrīd brīvu vakanču nav, bet, ja ir vēlme kļūt par daļu no mūsu uzņēmuma, droši sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz info@lbra.lv!

Sūdzību vai ieteikumu gadījumā lūgums sazināties ar SIA "LBRA" Inspicēšanas daļas vadītāju Zandu Jansoni (T: 26259154 vai e-pasts: info@lbra.lv)

Uzņēmuma vadība

8H2A6909.jpg

Zanda Jansone
M.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Valdes locekle

Inspicēšanas daļas vadītāja

Maris mājaslapai_edited.jpg

Māris Delle
M.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Tehniskais vadītājs

Energoauditors

IMG_5237mn (1).jpg

Egita Kapleite
B.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Energoauditora

asistente

bottom of page