top of page
Gas Plant

Atsauksmes

Ar LBRA bija sadarbība jau priekš, arī toreiz pārliecināja viņu profesionalitāti un atbildīgā pieeja. Turklāt starp sertificētiem energoaudita uzņēmumiem LBRA piedāvāja zemāko cenu.

Patika, ka LBRA energoauditu veica nevis formāli, bet padziļināti analizēja un izpētīja, lai sniegtu uzņēmumam vērtīgus ieteikumus energoefektivitātes uzlabošanai.

Mēs saņēmām ieskatu nākotnē, piemēram, kā uzlabot ventilācijas sistēmu, lai tā būtu energoefektīvāka. LBRA ieteica arī savus sadarbības partnerus Somijā, kas  mūsu uzņēmumam nākotnē varētu veikt papildus energoefektivitātes pasākumus.

Mēs ieteicām LBRA saviem sadarbības partneriem, jo esam pārliecināti par viņu profesionalitāti.

Jānis Ungurs, tirdzniecības centra Gallerija  Riga tehniskais vadītājs

LBRA uzņēmumam “Galleria Riga” energoauditu veica ar profesionālu pieeju – iedziļinājās uzņēmuma procesos un sniedza vērtīgus ieteikumus energoefektivitātes uzlabošanai

LBRA veica reālu energoaudita izpēti, apsekoja uz vietas apmēram pusi  no 100 VIADA  degvielas uzpildes stacijām

Novērtējam, ka LBRA energoauditu veica nevis no biroja, bet speciālisti objektā veica izpēti, lai sniegtu ieteikumus, kā reāli samazināt energoresursu patēriņu. Kā jebkuram lielam uzņēmumam, “VIADA  BALTIJA” bija jāveic kārtējais energoaudits, lai izpildītu likumdošanā noteiktās prasības. Taču mūsu mērķis bija arī saprast, kā varam samazināt patēriņu. LBRA energoaudits mums deva daudz vērtīgas informācijas par to, kā ietaupīt, piemēram, izmantojot alternatīvos enerģijas ieguves veidus - saules baterijas u.c. Komanda strādā ļoti profesionāli, draudzīgi un atsaucīgi komunicē ar klientu, iekļaujas norunātajos termiņos.

Novērtējam LBRA kā profesionāļus savā nozarē un iesakām uzņēmumiem, kuri tiešām vēlas samazināt energoresursu patēriņu.

Jānis Paeglis, AS  “VIADA Baltija” projektu vadītājs

Galleria-Riga-Dzirnavu-Street-Facade-28.10-1.jpg
WhatsApp Image 2022-06-07 at 8.54.57 AM.jpeg

Atkārtoti izvēlējāmies LBRA veikt mūsu uzņēmuma energoauditu, jo jau iepriekš veiktais energoaudits bija profesionāls un mums noderīgs. Arī šoreiz esam ļoti apmierināti ar rezultātu, un sadarbosimies arī nākamreiz

LBRA pieeja ir ļoti profesionāla, viņi iedziļinās uzņēmuma situācijā, atsaucīgi komunicē, kā arī iekļaujas termiņos.

Veicām uzņēmuma energoauditu, jo to pieprasa likumdošana. Taču mūsdienās, pieaugot energoresursu izmaksām, īpaši lieliem uzņēmumiem tas ir ļoti būtiski, jo reāli palīdz samazināt energoresursu patēriņu un attiecīgi – izmaksas. Pēc LBRA veiktā energoaudita, realizējām dažādus energoefektivitātes pasākumus, piemēram, cauruļu siltināšanu, logu un apgaismojuma nomaiņu. Rezultātā samazinājās siltuma zudums, kas loģiski atspoguļojas arī skaitļos.

Energoaudita izmaksas mūsdienās nevienā uzņēmumā nav lētas. Taču, izvēloties LBRA, maksā par kvalitatīvu pakalpojumu, un tas ir vērtīgs ieguldījums.

Diāna Popova,  A/S Ventspils zivju konservu kombināta tehniskā vadītāja vietniece

Ar LBRA mums izveidojās teicama ķīmija. Esam apmierināti ar Mego veikalu tīklam  veikto energoauditu

Ar LBRA mums jau iepriekš bija laba pieredze – viņi veica energobilanci grupas uzņēmumiem. Tāpēc mēs nešauboties uzaicinājām viņus arī energoauditam Mego veikalu tīklam. LBRA veica apjomīgu darbu – 92 mūsu uzņēmuma objektos visā Latvijā. Lielāko daļu objektu apsekoja klātienē. Patīk viņu cilvēcīgā attieksme, tiešām iedziļinās tajā, ko dara, un strādā ar lielu pašatdevi. Arī cenas  viņu pakalpojumiem ir adekvātas.  Iepriekš esam sadarbojušies ar citu energoaudita uzņēmumu – viņiem nebija tādas ieinteresētības, kā arī cenas bija, pēc mūsu uzskatiem, ļoti augstas. Energoauditu mēs veicām, lai izpildītu likumdošanas prasības. Taču LBRA deva daudz profesionālu un vērtīgu ieteikumu, kā samazināt energoresursu patēriņu, tie mums ļoti noder.

 

Aigars Maskalāns, SIA LENOKA,  Darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālists

bottom of page