top of page
Gas Plant

Atsauksmes

"Bankai bija nepieciešams veikt energoauditu ļoti ierobežotā termiņā, un LBRA to paveica operatīvi un profesionāli"

Bankas ēkai bija nepieciešams veikt energoauditu, lai izpildītu Būvniecības Valsts kontroles biroja Energoefektivitātes likuma prasības. Turklāt bankai ir vairāki virzieni, kur saskatām  nepieciešamību samazināt energoresursu patēriņu, piemēram, gaisa dzesēšanas sistēmas galvenā čillera darbības pielāgošana ziemas režīmam, esošā apgaismojuma nomaiņa pret LED apgaismojumu, apkures sistēmas optimizācija,  uzstādot skaitītāju u.c.

Uzņēmums, kura pakalpojumus izmantojām iepriekš, nebija gatavs to veikt tik operatīvā termiņā, un ieteica uzņēmumu LBRA. Viens no galvenajiem  nosacījumiem mūsu izvēlei bija, ka LBRA ir sertificēts energoaudita uzņēmums.

Būdams enerģētikas nozares speciālists, varu teikt, ka LBRA strādā profesionāli. Darba procesā aktīvi komunicējām ar komandu, komunikācija bija ļoti operatīva un mums saprotama. Komanda uztvēra mūsu vēlmes un specifiku - pirmreizējā energoaudita projektā no mūsu puses veicām tikai dažas korekcijas.

Saņēmām no LBRA praktisku un pamatotu pārskatu – vadlīnijas par to, kā varam uzlabot energoefektivitāti bankas ēkā. Ļoti noderēs saimniecībā.

Turklāt iekļāvāmies termiņā. Esam apmierināti ar LBRA profesionāli veikto darbu. Paldies!

Artis Lazda, enerģētiķis uzņēmumā Privat Investment, kas apsaimnieko AS Privat Bank

20211112_084453.jpg

"Izvēlējāmies LBRA, jo jau iepriekš veiksmīgi sadarbojāmies, kā arī viņu cenu piedāvājums bija viens no labākajiem"

Esam uzņēmums ar lielu energoresursu patēriņu, nodarbojamies ar lauksaimniecību – piena un siera ražošanu, kā arī ir koģenerācijas stacija. Likumdošana pieprasa, lai noteiktā periodā tiku veikts energoaudits.

Izvēlējāmies LBRA, jo šis uzņēmums jau iepriekšējā reizē veica energoauditu, zinājām, ka varam droši uzticēties.

Jau no iepriekšējā energoaudita esam ieviesuši uzņēmumā dažādus risinājumus, kas palīdz taupīt energoresursus. Šis energoaudits palīdzēja saskatīt tās jomas, kur vēl varam piestrādāt.

Sadarbojoties ar LBRA, patīkamākā ir komunikācija. Tā ir ļoti operatīva, vienmēr saņemam skaidras atbildes uz saviem jautājumiem un arī darbs tiek paveikts profesionāli un savlaicīgi.

Novēlam LBRA strādāt ar tādu pašu attieksmi kā līdz šim, jo Latvijas uzņēmumiem ir vajadzīgi šādi profesionāli energoaudita pakalpojumi.

Intars Teterovskis, SIA “Vecsiljāņi” finansu projektu vadītājs

IMG_20220318_104208.jpg

Atkārtoti izvēlējāmies LBRA veikt mūsu uzņēmuma energoauditu, jo jau iepriekš veiktais energoaudits bija profesionāls un mums noderīgs. Arī šoreiz esam ļoti apmierināti ar rezultātu, un sadarbosimies arī nākamreiz

LBRA pieeja ir ļoti profesionāla, viņi iedziļinās uzņēmuma situācijā, atsaucīgi komunicē, kā arī iekļaujas termiņos.

Veicām uzņēmuma energoauditu, jo to pieprasa likumdošana. Taču mūsdienās, pieaugot energoresursu izmaksām, īpaši lieliem uzņēmumiem tas ir ļoti būtiski, jo reāli palīdz samazināt energoresursu patēriņu un attiecīgi – izmaksas. Pēc LBRA veiktā energoaudita, realizējām dažādus energoefektivitātes pasākumus, piemēram, cauruļu siltināšanu, logu un apgaismojuma nomaiņu. Rezultātā samazinājās siltuma zudums, kas loģiski atspoguļojas arī skaitļos.

Energoaudita izmaksas mūsdienās nevienā uzņēmumā nav lētas. Taču, izvēloties LBRA, maksā par kvalitatīvu pakalpojumu, un tas ir vērtīgs ieguldījums.

Diāna Popova,  A/S Ventspils zivju konservu kombināta tehniskā vadītāja vietniece​

Ar LBRA mums izveidojās teicama ķīmija. Esam apmierināti ar Mego veikalu tīklam  veikto energoauditu

Ar LBRA mums jau iepriekš bija laba pieredze – viņi veica energobilanci grupas uzņēmumiem. Tāpēc mēs nešauboties uzaicinājām viņus arī energoauditam Mego veikalu tīklam. LBRA veica apjomīgu darbu – 92 mūsu uzņēmuma objektos visā Latvijā. Lielāko daļu objektu apsekoja klātienē. Patīk viņu cilvēcīgā attieksme, tiešām iedziļinās tajā, ko dara, un strādā ar lielu pašatdevi. Arī cenas  viņu pakalpojumiem ir adekvātas.  Iepriekš esam sadarbojušies ar citu energoaudita uzņēmumu – viņiem nebija tādas ieinteresētības, kā arī cenas bija, pēc mūsu uzskatiem, ļoti augstas. Energoauditu mēs veicām, lai izpildītu likumdošanas prasības. Taču LBRA deva daudz profesionālu un vērtīgu ieteikumu, kā samazināt energoresursu patēriņu, tie mums ļoti noder.

 

Aigars Maskalāns, SIA LENOKA,  Darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālists

IMG_2022.jpeg

LBRA uzņēmumam “Galleria Riga” energoauditu veica ar profesionālu pieeju – iedziļinājās uzņēmuma procesos un sniedza vērtīgus ieteikumus energoefektivitātes uzlabošanai

Ar LBRA bija sadarbība jau priekš, arī toreiz pārliecināja viņu profesionalitāti un atbildīgā pieeja. Turklāt starp sertificētiem energoaudita uzņēmumiem LBRA piedāvāja zemāko cenu.

Patika, ka LBRA energoauditu veica nevis formāli, bet padziļināti analizēja un izpētīja, lai sniegtu uzņēmumam vērtīgus ieteikumus energoefektivitātes uzlabošanai.

Mēs saņēmām ieskatu nākotnē, piemēram, kā uzlabot ventilācijas sistēmu, lai tā būtu energoefektīvāka. LBRA ieteica arī savus sadarbības partnerus Somijā, kas  mūsu uzņēmumam nākotnē varētu veikt papildus energoefektivitātes pasākumus.

Mēs ieteicām LBRA saviem sadarbības partneriem, jo esam pārliecināti par viņu profesionalitāti.

Jānis Ungurs, tirdzniecības centra Gallerija  Riga tehniskais vadītājs

Galleria-Riga-Dzirnavu-Street-Facade-28.10-1.jpg

LBRA veica reālu energoaudita izpēti, apsekoja uz vietas apmēram pusi  no 100 VIADA  degvielas uzpildes stacijām

Novērtējam, ka LBRA energoauditu veica nevis no biroja, bet speciālisti objektā veica izpēti, lai sniegtu ieteikumus, kā reāli samazināt energoresursu patēriņu. Kā jebkuram lielam uzņēmumam, “VIADA  BALTIJA” bija jāveic kārtējais energoaudits, lai izpildītu likumdošanā noteiktās prasības. Taču mūsu mērķis bija arī saprast, kā varam samazināt patēriņu. LBRA energoaudits mums deva daudz vērtīgas informācijas par to, kā ietaupīt, piemēram, izmantojot alternatīvos enerģijas ieguves veidus - saules baterijas u.c. Komanda strādā ļoti profesionāli, draudzīgi un atsaucīgi komunicē ar klientu, iekļaujas norunātajos termiņos.

Novērtējam LBRA kā profesionāļus savā nozarē un iesakām uzņēmumiem, kuri tiešām vēlas samazināt energoresursu patēriņu.

Jānis Paeglis, AS  “VIADA Baltija” projektu vadītājs

WhatsApp Image 2022-06-07 at 8.54.57 AM.jpeg
IMG_20220919_122137.jpg

''Izsludinājām priekšlikumu par energoaudita veikšanu, LBRA piedāvāja pieņemamāko cenu un pilnībā izpildīja mūsu nosacījumus''

Veicām energoauditu slimnīcas ēkām, lai izpildītu normatīvo aktu prasības un gūtu priekšstatu, kādi pasākumi jāveic, lai panāktu reālu energoresursu ietaupījumu.

Uzņēmumu LBRA izvēlējāmies, jo tas ir sertificēts.

Komanda strādāja raiti un profesionāli - uz vietas apsekoja ēkas un sagatavoja pārskatu, kādi energoefektivitātes pasākumi mums būtu jāveic, piemēram, Aknīstes slimnīcas ēkai apkures katla nomaiņa, fasādes siltināšana un logu nomaiņa un, cik mums izmaksās šo pasākumu īstenošana.

Mums šāds dokuments ļoti noderēs, jo atbilstošā brīdī varēsim sākt soli pa solim īstenot energoefektivitātes pasākumus.

Energoaudits prasa zināmus finanšu ieguldījumus, taču esmu pārliecināta, ka, realizējot mums ieteiktos pasākumus, energoauditā ieguldītie līdzekļi atmaksāsies.

Anita Mikučanova, Daugavpils Valsts psihoneiroloģiskās slimnīcas izpilddirektore

20210415_093239.jpg

"Īpaši novērtējam to, ka LBRA speciālisti mums saprotamā valodā izskaidroja, kur varam ietaupīt un samazināt energoresursu patēriņu"

Kā lielam uzņēmumam, kas veic dzeramā ūdens un bezalkoholisko dzērienu ražošanu un vairumtirdzniecību, mums periodiski ir jāveic energoaudits. Arī mūsu uzņēmuma vadītājiem bija svarīgi saprast, kā varam samazināt energoresursu patēriņu, īpaši ņemot vērā straujo cenu pieaugumu.

LBRA mūsu uzņēmumā pat vairākas reizes apsekoja iekārtas, telpas un veica aprēķinus. Darīja savu darbu korekti un profesionāli.

Bijām priecīgi par LBRA speciālistu ieinteresētību mūsu situācijā un atsaucību, kad uzdevām jautājumus, un bija nepieciešams, lai mums izskaidro pamatīgāk.

Iesaku uzņēmumiem, kuri vēlas uzzināt, kā ietaupīt energoresursus, uzticēt energoauditu veikt LBRA. Šis uzņēmums tiešām spēj dot vērtīgus un praktiski pielietojamus padomus.

Olga Ņemčonoka SIA Link Vest galvenā grāmatvede

IMG_20220309_103550.jpg

"Sadarbība ar SIA “LBRA” bija veiksmīga, kā arī tika ievērotas visas normatīvo aktu un labas profesionālās prakses prasības"

Rīgas valstspilsētas pašvaldības aģentūra “Rīgas gaisma”  apliecina, ka ar AS “Altum” 2022.gada 28.novembrī tika noslēgts līgums “Par energogranta piešķiršanu  aģentūrai, lai veiktu apgaismojuma energoauditu”.
Eenergoaudita veikšanai tika piesaistīts SIA “LBRA”. Pakalpojums tika veikts atbilstoši aģentūras izvirzītajam darba uzdevumam, līguma noteikumiem, kā arī darba izpildes laika grafikam. Sadarbība starp aģentūru un SIA “LBRA” bija veiksmīga, kā arī tika ievērotas visas normatīvo aktu un labas profesionālās prakses prasības.

A.Klinklāva-Dimante, Rīgas valstspilsētas pašvaldības aģentūras "Rīgas gaisma" direktora p.i.

Kanāla apst.Basteja b, Valdem,Raiņa,Brīvības.jpg

"LBRA veica Cēsu gaļas kombinātam energoauditu ļoti ierobežotā termiņā - divu nedēļu laikā. Pateicoties viņiem, iekļāvāmies līdz iepriekšējā energoaudita termiņa beigām. Paldies!"

Cēsu gaļas kombinātam bija nepieciešams veikt energoauditu. Turklāt tas bija jāveic ļoti steidzami, jo iepriekš veiktā energoaudita beigu termiņš strauji tuvojās beigām. Starp uzņēmumiem, kas ir sertificēti un tiesīgi veikt energoauditu, izvēlējāmies LBRA, jo tas operatīvāk atbildēja uz mūsu cenu pieprasījumu. Pirmā sarakste bija ļoti korekta, pārliecināja, ka uzņēmums ir ieinteresēts un profesionāli izprot nozari.

Sākotnēji mūsu uzņēmumā ieradās LBRA pārstāvis, veica apsekošanu, ieguva datus, uzdeva profesionālus jautājumus mūsu speciālistiem attiecībā uz elektrību, ūdens pievadiem u.c. Pēc tam komunicējām e- pastos, un to darījām ļoti operatīvi no abām pusēm. Pilnībā energoaudits tika veikts apmēram divu nedēļu laikā, precīzi, kā bijā vienojušies.

 No LBRA speciālistiem saņēmām arī vērtīgus ieteikumus, kā varam ietaupīt uzņēmumā energoresursus, piemēram, nomainot iekārtas, uzlabojot aukstumsistēmas elementus, tai skaitā nākotnē ieviešot saules baterijas.

Paldies LBRA par profesionālu, operatīvu un ieinteresētu darbu.

Haralds Gailišs, Cēsu gaļas kombināta ražošanas un kvalitātes daļas vadītājs

IMG_9087.jpg

"LBRA veica energoauditu naftas uzņēmuma 23 hektāru teritorijā, kur ir vairākas ēkas, ražošanas objekti, sūkņu stacijas u.c. Savu darbu paveica ļoti profesionāli – operatīvi, izprotot mūsu uzņēmuma specifiku"

Energoaudita veikšanai izvēlējāmies uzņēmumu LBRA, jo tas ir sertificēts veikt energoauditu. Uzskatu, ka šis uzņēmums pilnībā atbilst visiem kvalitātes kritērijiem – operatīvi komunicē ar klientu, veic ātru un pārdomātu darba procesu, uzņēmuma speciālisti izprot specifisku nozari.

Energoaudits mūsu uzņēmumā tika vērsts ne tikai uz elektrības patēriņu, bet arī degvielas patēriņa samazināšanu, jo izmantojam komerctransportu naftas produktu pārvadāšanai. Saņēmām ieteikumu veikt šoferiem apmācības komerctransporta ekonomiskā vadīšanā, un esam jau iekļāvuši šo priekšlikumu uzņēmuma darba plānos.

Esam pilnībā apmierināti ar LBRA komandas darbu. Paldies!

Jeļena Stelmašenko, galvenā inženiere SIA “Pirmas” Olaines naftas bāzē

DJI_0021.jpg

Uzņēmuma vadība

8H2A6909.jpg

Zanda Jansone
M.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Valdes locekle

Inspicēšanas daļas vadītāja

Maris mājaslapai_edited.jpg

Māris Delle
M.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Tehniskais vadītājs

Energoauditors

_edited.jpg

Līga Puzule
M.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Ilgtspējas speciāliste

Energoauditore

IMG_5237mn (1).jpg

Egita Kapleite
B.sc.ing.

  • Grey LinkedIn Icon

Energoauditora

asistente

bottom of page