Gas Plant

Atsauksmes

Ar LBRA bija sadarbība jau priekš, arī toreiz pārliecināja viņu profesionalitāti un atbildīgā pieeja. Turklāt starp sertificētiem energoaudita uzņēmumiem LBRA piedāvāja zemāko cenu.

Patika, ka LBRA energoauditu veica nevis formāli, bet padziļināti analizēja un izpētīja, lai sniegtu uzņēmumam vērtīgus ieteikumus energoefektivitātes uzlabošanai.

Mēs saņēmām ieskatu nākotnē, piemēram, kā uzlabot ventilācijas sistēmu, lai tā būtu energoefektīvāka. LBRA ieteica arī savus sadarbības partnerus Somijā, kas  mūsu uzņēmumam nākotnē varētu veikt papildus energoefektivitātes pasākumus.

Mēs ieteicām LBRA saviem sadarbības partneriem, jo esam pārliecināti par viņu profesionalitāti.

Jānis Ungurs, tirdzniecības centra Gallerija  Riga tehniskais vadītājs

LBRA uzņēmumam “Galleria Riga” energoauditu veica ar profesionālu pieeju – iedziļinājās uzņēmuma procesos un sniedza vērtīgus ieteikumus energoefektivitātes uzlabošanai

LBRA veica reālu energoaudita izpēti, apsekoja uz vietas apmēram pusi  no 100 VIADA  degvielas uzpildes stacijām

Novērtējam, ka LBRA energoauditu veica nevis no biroja, bet speciālisti objektā veica izpēti, lai sniegtu ieteikumus, kā reāli samazināt energoresursu patēriņu. Kā jebkuram lielam uzņēmumam, “VIADA  BALTIJA” bija jāveic kārtējais energoaudits, lai izpildītu likumdošanā noteiktās prasības. Taču mūsu mērķis bija arī saprast, kā varam samazināt patēriņu. LBRA energoaudits mums deva daudz vērtīgas informācijas par to, kā ietaupīt, piemēram, izmantojot alternatīvos enerģijas ieguves veidus - saules baterijas u.c. Komanda strādā ļoti profesionāli, draudzīgi un atsaucīgi komunicē ar klientu, iekļaujas norunātajos termiņos.

Novērtējam LBRA kā profesionāļus savā nozarē un iesakām uzņēmumiem, kuri tiešām vēlas samazināt energoresursu patēriņu.

Jānis Paeglis, AS  “VIADA Baltija” projektu vadītājs

WhatsApp Image 2022-06-07 at 8.54.57 AM.jpeg
Galleria-Riga-Dzirnavu-Street-Facade-28.10-1.jpg